| Product name | 1.8m salad top |
| Model | SLT1800Z-B |
| Size(mm) | 1800*395*225+200 |
| Gn pans(Fit) | 1/3*8 |
| Net weight(KG) | 60 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Static cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 1.8m salad top |
| Model | SLT1800Z-B |
| Size(mm) | 1800*395*225+200 |
| Gn pans(Fit) | 1/3*8 |
| Net weight(KG) | 60 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Static cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products