| Product name | European double glass doors Gn pans bottom unit upright chiller |
| Model | GGN1.3FB-2M |
| Size(mm) | 1400*850*2050 |
| Capacity(L) | 1200L |
| GN Pans(Fit) | 1/1*16(H100mm) |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | European double glass doors Gn pans bottom unit upright chiller |
| Model | GGN1.3FB-2M |
| Size(mm) | 1400*850*2050 |
| Capacity(L) | 1200L |
| GN Pans(Fit) | 1/1*16(H100mm) |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products