| Product name | 2.0m salad top |
| Model | SLT2000Z-B |
| Size(mm) | 2000*395*225+200 |
| Gn pans(Fit) | 1/3*9 |
| Net weight(KG) | 65 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Static cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 2.0m salad top |
| Model | SLT2000Z-B |
| Size(mm) | 2000*395*225+200 |
| Gn pans(Fit) | 1/3*9 |
| Net weight(KG) | 65 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Static cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products