| Product name | 1.8m 4 drawers stove pedestal base under counter |
| Model | GA1200-6T |
| Size(mm) | 1800*750*800 |
| Capacity(L) | 380L |
| Drawer (Fit) | 6 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 1.8m 4 drawers stove pedestal base under counter |
| Model | GA1200-6T |
| Size(mm) | 1800*750*800 |
| Capacity(L) | 380L |
| Drawer (Fit) | 6 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products