| Product name | double door banquet cart upright chiller |
| Model | YR1410L2W |
| Size(mm) | 1410*815*1755 |
| Capacity(L) | 950L |
| GN pans(Fit) | 2/1*16 |
| Temperature(℃) | +65~+80℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | double door banquet cart upright chiller |
| Model | YR1410L2W |
| Size(mm) | 1410*815*1755 |
| Capacity(L) | 950L |
| GN pans(Fit) | 2/1*16 |
| Temperature(℃) | +65~+80℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products