| Product name | Double glass doors Gn pans botton unit upright chiller |
| Model | GGN0.5FB-2M |
| Size(mm) | 1210*760*1980 |
| Capacity(L) | 1000L |
| Gn pans(Fit) | 1/1*16(H100mm) |
| Temperature(℃) | -5~+5℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | Double glass doors Gn pans botton unit upright chiller |
| Model | GGN0.5FB-2M |
| Size(mm) | 1210*760*1980 |
| Capacity(L) | 1000L |
| Gn pans(Fit) | 1/1*16(H100mm) |
| Temperature(℃) | -5~+5℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products