| Product name | 0.7m single door salad under counter |
| Model | SL700F-1M |
| Size(mm) | 760*760*1000 |
| Capacity(L) | 150L |
| GN pans(Fit) | 1/3*3 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 0.7m single door salad under counter |
| Model | SL700F-1M |
| Size(mm) | 760*760*1000 |
| Capacity(L) | 150L |
| GN pans(Fit) | 1/3*3 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products