| Product name | 1.8m glass door under counter chiller |
| Model | G1800FB-3M |
| Size(mm) | 1800*760*800 |
| Capacity(L) | 450L |
| No.of shelves (Fit) | 3 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 1.8m glass door under counter chiller |
| Model | G1800FB-3M |
| Size(mm) | 1800*760*800 |
| Capacity(L) | 450L |
| No.of shelves (Fit) | 3 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products