| Product name | 1.2m glass salad flip under counter |
| Model | SLQ1200F |
| Size(mm) | 1200*900*1450 |
| Capacity(L) | 270L |
| GN pans(Fit) | 1/3*9 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 1.2m glass salad flip under counter |
| Model | SLQ1200F |
| Size(mm) | 1200*900*1450 |
| Capacity(L) | 270L |
| GN pans(Fit) | 1/3*9 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products