| Product name | 1.2m glass door under counter chiller |
| Model | G1200FB-2M |
| Size(mm) | 1200*760*800 |
| Capacity(L) | 300L |
| No.of shelves (Fit) | 2 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 1.2m glass door under counter chiller |
| Model | G1200FB-2M |
| Size(mm) | 1200*760*800 |
| Capacity(L) | 300L |
| No.of shelves (Fit) | 2 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products