| Product name | 1.2m 4 drawers glass cover pizza under counter |
| Model | PS1200F-4TB |
| Size(mm) | 1200*800*1000 |
| Capacity(L) | 300L |
| Drawer(Fit) | 4 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 1.2m 4 drawers glass cover pizza under counter |
| Model | PS1200F-4TB |
| Size(mm) | 1200*800*1000 |
| Capacity(L) | 300L |
| Drawer(Fit) | 4 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products