| Product name | 1.2m/1.5m/1.8m/2.0m wall mount display case |
| Model | Customized |
| Size(mm) | 1200/1500/1800/2000*500*600 |
| No.of shelves(fit) | USB201/SUS304 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling +Static cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 1.2m/1.5m/1.8m/2.0m wall mount display case |
| Model | Customized |
| Size(mm) | 1200/1500/1800/2000*500*600 |
| No.of shelves(fit) | USB201/SUS304 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling +Static cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products