| Product name | 1.2m/1.5m/1.8m/2.0m combination salad top |
| Model | Customized |
| Size(mm) | 1200/1500/1800/2000*760*1375 |
| Material | SUS201/SUS304 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling+Static cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |
| Product name | 1.2m/1.5m/1.8m/2.0m combination salad top |
| Model | Customized |
| Size(mm) | 1200/1500/1800/2000*760*1375 |
| Material | SUS201/SUS304 |
| Temperature(℃) | +2~+10℃ |
| Refrigerant | R290a |
| Cooling system | Air cooling+Static cooling |
| Voltage(V) | 220V/50Hz 110v/60hz |

Copy product links
Long by picture save/share


Related Products